Go to Top

3 x IBOMBO w CH ARKADIA

Trzy stacje IBOMBO PRS-LV2 dostarczyliśmy do Centrum Handlowego Arkadia – największe centrum handlowe w Polsce, odwiedzane rocznie przez ponad 21 mln Klientów (www.arkadia.com.pl). Jedno z urządzeń zamontowaliśmy na parkingu strzeżonym D30 (poziom – 1), która będzie służyło rowerzystom cały rok, kolejne dwie zostaną zamontowane wiosną przyszłego roku.

Do centrum handlowego prowadzą ścieżki rowerowe, wielu klientów, aby zaoszczędzić czas i nie stać w korkach – wybiera się na zakupy jednośladami. Badania przeprowadzone w Holandii wykazały, że klient na rowerze wydaje w sklepach średnio więcej niż kierowca samochodu. Robi mniejsze zakupy ale przyjeżdża znacznie częściej.

Dyrekcja Arkadii nie traktuje klienta-rowerzysty po macoszemu, chce być mu pomocna, dlatego sukcesywnie wprowadza różne udogodnienia np. wymiana stojaków na takie w kształcie odwróconej litery „U” (pozwalają na bezpieczniejsze zapięcie roweru) czy uruchomienie stacji Veturilo. Stacje IBOMBO mogą być pomocne też motocyklistom, kierowcom aut, opiekunom osób niepełnosprawnych czy klientom z wózkami dziecięcymi.

1_2

, , , , , , , , , , , , , , , ,