support
11 maja 2014

IBOMBO z ramkami w IKEA!

W środę 8 maja przed IKEA w Warszawie, zamontowaliśmy IBOMBO PRS-LV2 – co ważne po raz pierwszy założyliśmy po bokach stacji przyciągające uwagę, estetyczne ramki OWZ (otwórz-wyjmij-zamknij). To nowe udogodnienie pozwala zmieniać treść reklamową po dwóch bokach stacji bez wysiłku dysponując specjalnym kluczem. Materiał reklamowy może zostać wydrukowany na drukarce i zwykłym papierze, gdyż ramka ma zabezpieczenie przed deszczem. Ramki zostały wykonane na specjalne zamówienie dla IBOMBO w Austrii.

Cieszymy się, że zostaliśmy zauważeni przez IKEA, nasze produkty zostały dostrzeżone przez pracowników firmy już w 2013 roku – ale musieliśmy udowodnić. Nasz produkt jest urządzeniem o wysokiej jakości i trwałości. Specjalnie na potrzeby IKEA opracowaliśmy nowe piktogramy zamieszczone na obudowie  naszego urządzenia.

Udogodnienie jakim jest stacja IBOMBO jest wyraźnym sygnałem, że odwiedziny rowerzystów w sklepach IKEA są bardzo pożądane i oczekiwane. IKEA zachęca swoich klientów do ekologicznego podróżowania w ramach idei zrównoważonego transportu. Z nieskrywanym zadowoleniem możemy zapewnić, że IBOMBO oferuje produkty, które wpisują się w politykę firmy IKEA:

„Chcemy wywierać pozytywny wpływ na ludzi i środowisko. Od wielu lat koncentrujemy się na oszczędzaniu zasobów i tworzeniu lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi (…)” – http://www.ikea.com/pl

Jeszcze jedna dobra wiadomość – po konsultacjach IBOMBO z osobami niepełnosprawnymi wprowadziliśmy nowy standard – ławki przy stacjach, dzięki którym opiekunowie osób niepełnosprawnych będą mogli dużo łatwiej uzupełnić powietrze w oponach wózków inwalidzkich.


IBOMBO INSTAGRAM IBOMBO INSTAGRAM