support

STACJE NAPRAWY ROWERÓW

umożliwiają podstawowe naprawy każdemu rowerzyście
personalizowane pod klienta
wybierz kolor, dodaj logo i inne
rewelacyjny sposób na promocję
CSR MARKETING
możliwość montażu w wielu lokalizacjach
bez doprowadzenia mediów
efektywne, sprawdzone i bezpieczne
setki klientów w wielu krajach
łatwe w utrzymaniu i serwisowaniu
stały dostęp do części

IBOMBO PRS-LV2

NAJWYŻSZY MODEL
https://www.ibombo.com/produkt/ibombo-prs-lv2/
 • Wymiary: 156 x 51 x 40 cm
 • Waga: 65-90 kg
 • do 18 różnych narzędzi
 • wspornik do zwieszenia roweru
 • do 15000 cm2 powierzchni reklamowej
 • wiele opcji dodatkowych

IBOMBO PRS-SCANDIC

BESTSELLER
https://www.ibombo.com/produkt/ibombo-prs-scandic-stacja-naprawy-rowerow/
 • Wymiary: 134 x 44 x 30 cm
 • Waga: 22–30 kg
 • do 12 różnych narzędzi
 • wspornik do zwieszenia roweru
 • do 8000 cm2 powierzchni reklamowej
 • wiele opcji dodatkowych

IBOMBO PRS-SCANDIC Z DRZWIAMI

https://www.ibombo.com/produkt/ibombo-prs-scandic-z-drzwiami/
 • Wymiary: 134 x 44 x 30 cm
 • Waga: 30-48 kg
 • do 12 różnych narzędzi
 • wspornik do zwieszenia roweru
 • do 11000 cm2 powierzchni reklamowej
 • wiele opcji dodatkowych

IBOMBO PRS-sV20

PRODUKT PREMIUM
NOWOŚĆ
https://www.ibombo.com/produkt/ibombo-prs-sv20/
 • Wymiary: 71 x 32 x 33 cm
 • Waga: 12-18 kg
 • do 6 różnych narzędzi
 • stojak pomocniczy na rower
 • do 1500 cm2 powierzchni reklamowej

IBOMBO PRS-sV1

PODSTAWOWY MODEL
https://www.ibombo.com/produkt/ibombo-prs-sv1/
 • Wymiary: 71 x 20 x 20 cm
 • Waga: 10-18 kg
 • do 6 różnych narzędzi
 • do 2500 cm2 powierzchni reklamowej

IBOMBO PRS-sV1 – TYLKO POMPKA

https://www.ibombo.com/produkt/ibombo-prs-sv1-pompka/
 • Wymiary: 71 x 20 x 20 cm
 • Waga: 9-13 kg
 • do 2500 cm2 powierzchni reklamowej

Ponad 20 000 Stacji Naprawy Rowerów IBOMBO funkcjonuje w wielu krajach m.in.; Polska, Niemcy, Francja, Norwegia, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Rumunia, Litwa, Łotwa, Austria, Belgia, Dania, Holandia, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, UK, Luksemburg, Kanada, Tajwan czy Singapur – NASI KLIENCI.

Stacje są personalizowane pod klienta – wybierz rodzaj stali, kolor, umieść swoją grafikę czy jedną z wielu opcji dodatkowych.

Miejsca gdzie najczęściej znajdziesz nasze stacje to; parkingi rowerowe, drogi dla rowerów, kampusy uniwersyteckie, galerie handlowe, szkoły, stacje kolejowe, stacje metra, obiekty biurowe, zakłady pracy, miejsca rekreacji i wypoczynku, stacje benzynowe, hotele, baseny, restauracje, kawiarnie, serwisy i sklepy rowerowe, kościoły, domy opieki, szpitale, kliniki, osiedla mieszkaniowe, bazy wojskowe, ośrodki dla uchodźców, obiekty rządowe i administracji publicznej, a także w wielu innych lokalizacjach…

Lokalizacja zależy od inicjatywy sponsoringu firm, instytucji publicznych, przedsiębiorstw, które reklamując swoje usługi lub produkty – stawiając Stacje Naprawy Rowerów IBOMBO – umożliwiają podstawowe naprawy każdemu rowerzyście. Umożliwiając darmową pomoc przy podstawowych naprawach rowerowych – zaangażowany sponsor zawsze zostaje zauważony i pozytywnie oceniony – tym bardziej, że Stacje Naprawy Rowerów IBOMBO może zostać uzupełniona o akcesoria rowerowe – co poszerzy ofertę i krąg potencjalnych odbiorców.

Nasze produkty nie są jednorazowe. W razie aktów wandalizmu, zużycia eksploatacyjnego – zapewniamy stały dostęp do części zamiennych. Modele naszych stacji są skonstruowane tak, by czynności wymiany komponentów, były jak najmniej czasochłonne i poradził sobie z nimi każdy bez specjalistycznych narzędzi. Co ważne części obudowy stacji są połączone nietypowymi śrubami serwisowymi – klient dostaje bity do odkręcenia tych śrub wraz z produktem.

Stacja naprawcza dla rowerów jako pożyteczny sposób na reklamę – dlaczego warto?

Silny trend kierujący ludzi w stronę ekologii staje się coraz wyraźniejszy w najrozmaitszych dziedzinach codziennego życia. Co ważne z punktu widzenia przedsiębiorcy, konsumenci doceniają firmy, które również promują rozwiązania proekologiczne. Ciekawym na to sposobem, a przy tym jednym z najbardziej dostrzegalnych z perspektywy potencjalnych klientów, jest inwestycja właśnie w stacje naprawcze rowerowe. Dlaczego?

Stacje te można precyzyjnie dostosować do swoich oczekiwań zarówno w zakresie ich funkcjonalności, jak i estetyki, o czym nieco więcej napisaliśmy w dalszej części strony. W tym kontekście kluczowe jest jednak to, że po wizualnym spersonalizowaniu konstrukcji, rowerowa stacja naprawcza zamienia się w niezwykle skuteczną reklamę danej marki, silnie oddziałującą na fanów kolarstwa i osób przemieszczających się na rowerach. Stacje na długo zapadają w pamięć wszystkim, którzy zdecydują się z nich skorzystać.

W momencie bowiem, w którym cyklista zmuszony będzie do dokonania serwisu swojego pojazdu przy wykorzystaniu narzędzi, które mu udostępnisz, świetnie zapamięta całe wydarzenie i prawdopodobnie wspomni o nim kolegom z pracy czy też rodzinie. W bliższej lub dalszej przyszłości być może wróci nawet w to samo miejsce, chcąc dokonać kolejnych czynności naprawczych albo odwiedzi w tym celu punkt wraz z jednym lub większą liczbą znajomych.

Przez cały ten czas obcować będzie ze stacją sygnowaną logo Twojej firmy i wystylizowaną w sposób bezpośrednio nawiązujący do jej kolorów czy grafik marketingowych. Dzięki temu ostatecznie w jego głowie doskonale zapisze się również użytkowana przez niego stacja do naprawy rowerów, a tym samym także firma, która w swojej uprzejmości oddała ją do powszechnego użytku. Dodatkowo za sprawą wspomnianych doświadczeń, w takim kliencie wyrobione zostanie skojarzenie Twojej marki z nowoczesnością oraz bezinteresowną troską o ekologię i tych, którzy jej sprzyjają.

Opisywane przez nas rozwiązanie stanowi kwintesencję tzw. CSR (skrót od „Corporate Social Responsibility”), czyli niezwykle modnej w obecnych czasach i coraz silniej cenionej na rynku strategii biznesowej, określanej w Polsce mianem „społecznej odpowiedzialność biznesu”.

Stacja naprawy roweru od IBOMBO – najważniejsze atuty

Do kluczowych zalet, którymi charakteryzuje się dowolna stacja naprawcza dla rowerów z naszej oferty, zaliczyć należy przede wszystkim świetnie przemyślany projekt. Podczas jego opracowywania w każdym przypadku bierzemy bowiem pod uwagę wytyczne, wskazówki i przestrogi formułowane przez światowe, doskonale wyspecjalizowane w swojej dziedzinie organizacje rowerowe. Dzięki temu nasze konstrukcje cechują się ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz ergonomicznością. Ich obecność faktycznie ułatwia życie kolarzom i zachęca do ponownych odwiedzin w celu dokonania czynności serwisowych, co z biegiem czasu może zaowocować stałymi, cyklicznie powracającymi użytkownikami.

Oprócz tego są również niezwykle wytrzymałe na regularną, intensywną eksploatację oraz doskonale chronione przed potencjalnymi aktami wandalizmu. Na ich konstrukcję składają się m.in. solidne malowane proszkowo bądź termoplastycznie blachy o strukturze dodatkowo wzmocnionej poprzez ocynkowanie. Oferujemy również stacje wykonane ze stali nierdzewnej, a także nierdzewnej szlifowanej/szczotkowanej, do trudnych warunków atmosferycznych. Narzędzia samoobsługowa stacja rowerowa przechowuje wewnątrz szafy, na hakach czy w koszykach, są one trwale przytwierdzone do elementów konstrukcyjnych urządzenia z pomocą liny ze stali nierdzewnej. Ponadto wszystkie podatne na kradzież elementy zespolone są z korpusem stacji za pośrednictwem specjalnych śrub antykradzieżowych. Odpowiednie do ich demontażu bity przekazujemy Ci w komplecie z resztą zamówienia.

Jako że samoobsługowa stacja naprawy rowerów co do zasady montowana jest przede wszystkim na zewnątrz, zadbaliśmy też o wysoki poziom ochrony przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Inwestując zatem w nasze stacje naprawcze rowerowe, zyskujesz długotrwale utrzymującą się w niezmienionym stanie powierzchnię reklamową, która nieustannie wzmacnia pozytywny wizerunek Twojej marki.

Profesjonalna samoobsługowa stacja naprawy rowerów bezpośrednio od producenta

Oprócz wszystkich wspomnianych wcześniej zalet funkcjonalnych i wytrzymałościowych naszych stacji występuje jeszcze szereg dodatkowych atutów związanych z tym, że firma IBOMBO to jednocześnie sprzedawca oraz producent opisywanych rozwiązań. Podstawową wynikającą z tego korzyścią jest wspomniana już wcześniej personalizacja. Ponieważ osobiście zajmujemy się całym procesem wytwórczym, każda nasza samoobsługowa stacja rowerowa może zostać dostosowana do Twoich potrzeb w zakresie przede wszystkim:

– specyfiki swojej konstrukcji,
– liczby i rodzajów dostępnych w ramach niej narzędzi oraz akcesoriów,
– motywów kolorystycznych (dostępne opcje obejmują wszystkie odcienie uwzględnione w ramach palety RAL),
– wszelkiego rodzaju napisów, logotypów czy grafik reklamowych.

Co ważne cena produktu obejmuje już na starcie tego rodzaju czynności personalizujące, a zatem nie zwiększa się na skutek precyzyjnego dostosowywania projektu do Twoich indywidualnych potrzeb.

Stacje naprawy rowerów nabywane od producenta redukują koszt inwestycji

Fakt, iż IBOMBO to zarówno dystrybutor, jak i producent rowerowych stacji naprawczych wiąże się z jeszcze jedną bardzo istotną korzyścią. Jest nią mianowicie zredukowana cena względem rozwiązań oferowanych przez pośredników w sprzedaży tego rodzaju konstrukcji. Wówczas bowiem firma zainteresowana zakupem określonej liczby stacji ponosi koszty nie tylko ich produkcji, transportu, montażu czy narzutu producenta, ale również właśnie dodatkowej prowizji pobieranej przez podmiot pośredniczący w całej transakcji.

Rowerowa stacja naprawcza i wiele więcej – IBOMBO zapewnia szeroki asortyment

Jako producent o kompleksowej ofercie, do Twojej dyspozycji oddajemy nie tylko same konwencjonalne rowerowe stacje naprawcze, ale również wiele ich specyficznych odmian i rozwiązań pokrewnych.

Spośród najważniejszych warto wspomnieć przede wszystkim o innowacyjnych samoobsługowych myjniach rowerowych, a także szerokiej gamie rozmaitych stojaków umożliwiających szybkie, wygodne i bezpieczne przypięcie jednośladów na czas wizyty w zlokalizowanym nieopodal obiekcie.

Oprócz tego w naszym asortymencie znajdują się też rozwiązania, takie jak stacja do naprawy rowerów wyposażona w moduły ładowania pojazdów typu e-bike lub samodzielne instalacje bez narzędzi, przeznaczone wyłącznie do ładowania. Alternatywą do rozwiązań podstawowych mogą być także rowerowe punkty napraw niebędące osobną, niezależną konstrukcją, ale zamiast tego przytwierdzane bezpośrednio do wewnętrznej lub zewnętrznej ściany danego budynku.

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów – gdzie ją umieścić?

Ogólne założenie jest tu bardzo proste – stacja naprawy roweru sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie regularnie pojawiają się cykliści lub użytkownicy podobnych pod względem konstrukcji pojazdów. Będą to zatem przede wszystkim miejsca ulokowane w pobliżu ścieżek rowerowych i parków, a także sąsiedztwo rozmaitych, intensywnie uczęszczanych budynków i kompleksów miejskich.

Konkretne przykłady możliwych lokalizacji, takie jak teren wokół centrów handlowych, obiektów sportowych czy też placówek oświatowych lub medycznych przedstawiliśmy już wcześniej, dlatego nie będziemy się w tym miejscu powtarzać. Zamiast tego warto zwrócić uwagę na to, że pole do manewru jest tutaj praktycznie nieograniczone, ponieważ nasze stacje naprawy rowerów są na tyle zróżnicowane pod względem kształtów, typów i rozmiarów, że bez trudu zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie nawet dla wyjątkowo gęsto zabudowanych przestrzeni.

Jeżeli interesuje Cię zatem specjalistyczna samoobsługowa stacja naprawy rowerów perfekcyjnie dopasowana do wizerunku Twojej działalności oraz utrzymująca wysoką niezawodność pracy przez wiele lat od zainstalowania, rozważ podjęcie współpracy z IBOMBO. Ze swojej strony zapewniamy Ci w pełni elastyczne podejście do przedstawionych nam potrzeb, atrakcyjne ceny, szybką realizację zlecenia oraz długotrwałą satysfakcję z dokonanej inwestycji. Do tej pory zaufali nam klienci tacy, jak m.in.: Google, Amazon, Siemens, Volvo, Shell, Allegro czy IKEA. Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli chcesz, żeby Twoja firma dołączyła do tego grona.


IBOMBO INSTAGRAM IBOMBO INSTAGRAM