support
We suggest switching to the language English
25 sierpnia 2022

SHIMANO dystrybutorem IBOMBO

Mamy przyjemność poinformować, że od kilku miesięcy współpracujemy z firmą Shimano – największym producentem komponentów rowerowych na świecie i najbardziej znaną rowerową marką na rynku. Nasz wspólny projekt został ukazany szerszej publiczności na największych targach rowerowych w Europie we Frankfurcie nad Menem (EUROBIKE 2022)Stacja Naprawy Rowerów IBOMBO SCANDIC wykonana została z blachy ze stali nierdzewnej i pomalowana proszkowo w kolorze RAL 5005 oraz oklejona w designie „Shimano Service Center”. Dodatkowo ten model został wyposażony w szereg dodatków, które podnoszą wytrzymałość i komfort użytkowania m.in. gruby tłok ze stali nierdzewnej, stojak pomocniczy, krętliki, wąż kompresorowy oraz prototyp nowego adaptera pompki wykonanego z aluminium i stali nierdzewnej.

Naszym głównym celem z marką Shimano jest wspólne działanie na wielu rynkach, które umożliwią montaż w wielu lokalizacjach produktów IBOMBO – stacji naprawczej, na której możesz powiesić rower, skorzystać z zestawu narzędzi, pompki rowerowej (max. 10 BAR) – dostępnej bez opłat w ramach Samoobsługowych Stacji Naprawy Rowerów.

Nagłe, losowe kłopoty techniczne z rowerem podczas pokonywania tras rowerowych mogą zepsuć cały dzień zaplanowany na radosną wycieczkę czy przejażdżkę, pokrzyżować wiele planów. Brak stojaka serwisowego i brak niezbędnego sprzętu do napraw – staje się wtedy sporym problemem, przeszkody się piętrzą, a czas zaplanowany na szybką podróż czy rekreację ucieka niemiłosiernie szybko. W razie awarii naszego roweru nie zawsze mamy przy sobie podstawowe narzędzia do niewielkiej nawet, ale koniecznej korekty. Z doświadczeń wielu rowerzystów wynika, że mimo, iż jesteśmy przewidujący i dysponujemy podręcznym sprzętem do napraw – to nasze działania są najczęściej mało skuteczne, a naprawa jest nieefektywna. Pracownicy serwisów rowerowych nie zawsze mają czas na usunięcie drobnej usterki od ręki. Dobór przez IBOMBO wysokiej klasy narzędzi, skonstruowanie wydajnej pompki rowerowej z adapterem na wszystkie rodzaje wentyli, z pewnością rozwiąże niejeden rowerowy problem.

Firmę Shimano pochodzącą z Japonii zna niemal każdy, nawet jeśli nie jest pasjonatem kolarstwa i jazdy rowerem. Firma ma 70% udział w rynku napędów i hamulców rowerowych, czyli siedmiu na dziesięciu rowerzystów na świecie ma komponent marki Shimano w swoim rowerze. Na rynku firma istnieje od ponad 100 lat, a zaczynała podobnie jak my 10 lat temu – w niewielkim zakładzie rzemieślniczym. Dziś IBOMBO jest liderem w produkcji – Stacji Naprawy Rowerów, a Shimano gigantem w branży rowerowej.

Kluczowe dla branży wynalazki Japończyków to naprawdę długa lista, dzięki fenomenalnym rozwiązaniom zmienili rowery raz na zawsze. Filozofia działania firmy jest podobna do naszej – z nowinkami działamy ostrożnie, chcemy mieć pewność, że produkt jest dopracowany w każdym calu. Współcześnie Shimano jest symbolem najwyższej jakości. W swojej ofercie posiada napędy do każdego rodzaju roweru. Od najdroższych rowerów wyścigowych po najtańsze jednoślady na rynku. Firma ma w ofercie chemię rowerową, odzież, pedały oraz obuwie rowerowe, a od niedawna nasze stacje.

Współpraca z największymi światowymi markami stanowi naszą siłę napędową. To dzięki ich zaufaniu możemy ciągle się rozwijać i zwiększać możliwości produkcyjne. To najlepsza wizytówka i jednocześnie gwarancja najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

IBOMBO INSTAGRAM IBOMBO INSTAGRAM