Go to Top

IBOMBO w Himalajach!

Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów IBOMBO została zamontowana przez ekipę united-cyclists.com w miejscowości Manang 3540 m n.p.m. (Nepal). Jest to najwyżej zamontowana stacja naprawcza na Świecie!  Partnerem akcji „IBOMBO w Himalajach” została również firma produkująca akcesoria rowerowe SKS Germany.

united_cyclists
IBOMBO PRS-sV1 znajduje się przy najlepszym hotelu w mieście – Hotel Yeti. Jest on bazą na szlaku Annapurna Circuit, najbardziej malowniczego szlaku trekkingowego naszego globu – wokół ośmiotysięcznika Annapurna 8091 m n.p.m. (10 szczyt ziemi) i Gangapurna 7455 m n.p.m. Stacja będzie służyła lokalnej społeczności, a także tym rowerowym śmiałkom, którzy zmierzą się ze szlakiem Annapurna Circuit – w tym przełęczą Thorung La 5416 m n.p.m. To na tej właśnie trasie – raz do roku organizowany jest najbardziej hardcorowy wyścig rowerowy Yak Attack. Wszyscy uczestnicy śpią wtedy w Hotel Yeti!

nepalczyk
Dostarczenie i montaż stacji przez UC było nie lada wyzwaniem logistycznym – jesteśmy pełni podziwu dla Jacka, który był mózgiem całej operacji. Okazuje się, że nie ma dla UC rzeczy niemożliwych. Podziwiamy. Chapeaux bas!!!


Wyświetl większą mapę

, , , , , , , , , , , , , , , , ,