support
We suggest switching to the language English
15 kwietnia 2024

Odblaskowe stacje IBOMBO

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowość w naszej ofercie – stacje naprawy rowerów pokryte folią odblaskową. Niedawno IBOMBO zrealizowało projekt na specjalne życzenie klienta, którym było posiadanie stacji naprawy rowerów widocznych nawet nocą na ciemnej ulicy. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla stacji zlokalizowanych przy chodnikach, drogach lub parkingach, ponieważ zwiększa ona widoczność stacji nocą, w zależności od światła jakie na nią pada, nawet do kilkudziesięciu metrów. Dlatego też folia odblaskowa to rozwiązanie polecane klientom, którzy chcą zamontować stacje w miejscach słabo oświetlonych lub nieoświetlonych i tym samym dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zwiększona widoczność stacji przykuwa również uwagę przechodniów, rowerzystów oraz kierowców aut – uruchamia się wtedy ciekawość – chcą przyjrzeć się naszym produktom z bliska i zapoznać z możliwościami, jakie daje nasz produkt. Stacje pokryte folią odblaskową z pewnością sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. na stacjach benzynowych czy stacjach kolejowych.

Samoprzylepne folie odblaskowe Oralite 5300  wykorzystywane są np. do produkcji tymczasowych znaków drogowych, tablic informacyjnych i reklamowych. Folia posiada w swojej strukturze system kulek szklanych zatopionych w transparentnej masie plastycznej. Gładka powierzchnia folii łączy w sobie wysoką odporność na zarysowania oraz dobre parametry zadruku. Jest również odporna na rozpuszczalniki i inne substancje chemiczne: przy właściwej aplikacji odporna na większość olei, smarów, paliw, rozpuszczalników alifatycznych, słabych kwasów i zasad oraz soli. Trwałość folii to 5 lat w warunkach klimatu środkowoeuropejskiego. Folia może być naklejana na powierzchnie metalowe, aluminiowe oraz wykonane z blachy ocynkowanej. Dane dotyczące odblaskowości  i kolorów w świetle dziennym są zgodne z Europejską Normą DIN EN 12899-1 i odpowiadają międzynarodowym specyfikacjom dotyczącym odblaskowości materiałów tej klasy.

Poniżej kilka zdjęć z realizacji, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta. Przedstawiona stacja jest w całości pokryta folią odblaskową Oralite 5300, jednak istnieje możliwość nadruku pojedynczych elementów na folii odblaskowej – np. odblaskowego logo. Jest to oryginalny sposób na wykorzystanie niewielkiej przestrzeni reklamowej, jednak skutecznie przykuwającej uwagę np. do logotypów klienta. Szczegóły oferty chętnie przedstawimy wszystkim zainteresowanym.

IBOMBO INSTAGRAM IBOMBO INSTAGRAM