support
We suggest switching to the language English
29 maja 2024

Współpraca z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie

Jako czołowy producent stacji naprawy rowerów i innych innowacyjnych rozwiązań związanych z mobilnością miejską chcemy odgrywać kluczową rolę zarówno w produkcji jak i w edukacji i wspieraniu młodzieży w przyszłych wyborach zawodowych. 23 kwietnia 2024 roku nasza firma nawiązała współpracę z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie – współpraca ta ma za zadanie otwierać przed uczniami nowe możliwości. Mamy też nadzieję, że zainspirujemy młode umysły do myślenia kreatywnego i innowacyjnego – dlatego planujemy regularne warsztaty dla uczniów z różnych szkół w Lesznie i okolicy.

26 kwietnia 2024  mieliśmy okazję gościć uczniów klasy o profilu TECHNIK REKLAMY z Zespołu Szkół Elektroniczno-Komunikacyjnych w Lesznie. W trakcie wizyty uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak IBOMBO funkcjonuje „od środka”. Młodzież poznała historię firmy, jej misję oraz kluczowe wartości, które kierują działaniami przedsiębiorstwa na co dzień.

Kluczowym aspektem warsztatów był wgląd w działania marketingowe i reklamowe IBOMBO. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o strategiach dotyczących promowania produktów na rynku międzynarodowym. Został im przedstawiony nowoczesny sposób obsługi klienta, a dział projektowy zaprezentował, w jaki sposób powstają pierwsze koncepcje nowych produktów i jakie technologie są wykorzystywane do ich modelowania i testowania.

Jednym z najciekawszych punktów wizyty były warsztaty praktyczne z wrappingowania. Uczestnicy mieli szansę nauczyć się, jak prawidłowo aplikować spersonalizowaną folię na zróżnicowane elementy naszych produktów. W ten sposób uczniowie mogli się zaangażować i poczuć odpowiedzialność za wykonane zadania.

Wizyta w IBOMBO pozwoliła młodzieży na bezpośrednie skonfrontowanie się z realiami pracy w branży technicznej oraz reklamowej otwierając przed nimi nowe perspektywy zawodowe. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć, jak wygląda codzienna praca w różnych działach firmy, począwszy od projektowania i produkcji, a skończywszy na marketingu i obsłudze klienta. Spotkania z pracownikami pozwoliły na głębsze zrozumienie, jakie umiejętności są niezbędne w poszczególnych rolach oraz jak różnorodne zadania można realizować w ramach jednej firmy.

Mamy nadzieję, że nasi goście dostrzegli, jak ważna w kontekście kariery zawodowej jest pasja i zaangażowanie. Nasza firma stawia na innowacyjność i ciągły rozwój, może być inspiracją do dążenia do doskonalenia własnych umiejętności i kompetencji. Uczniowie zyskali wgląd w to, że realizując projekty z zakresu zrównoważonego rozwoju ma się realny wpływ na społeczeństwo i środowisko.

Każda wizyta daje nam nowe perspektywy i pozwala na lepsze dostosowanie naszych innowacji do oczekiwań przyszłych pokoleń. Cenimy opinie i poglądy naszych młodych gości, które stanowią dla nas nieocenioną inspirację. Wierzymy, że wymiana spostrzeżeń i doświadczeń między naszym zespołem a uczniami przyczynia się do wzajemnego rozwoju i pomaga nam lepiej zrozumieć zmieniające się potrzeby społeczeństwa. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań, aby kontynuować rozwijanie swoich zainteresowań zawodowych i osobistych.

IBOMBO INSTAGRAM IBOMBO INSTAGRAM